Kocaeli Mezar Hizmetleri Detaylar

Yüksek Kaliteli Ürünler

Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerdeüretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesine atölye imkanlarıyla ulaşmak mümkün değildir. 4 cm et kalınlığında yekpare granit baş taşlarına fotoğraflar Lazerle, yazılarda ithal epoksi boya ile işlenir.

Kurumsal Güvenilirlik

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamızın vereceği güvence, küçük mermer atölyelerinde alacağınız sözel güvencelerden daha muteberdir.

Esnek Ödeme Avantajları

Kredi kartına taksit seçeneklerimiz ve diğer esnek ödeme şekillerimizden faydalanabilirsiniz.

Adresinize Uzman Gönderimi

Zamansızlık veya başka sebeplerle ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Uzman personelimiz eviniz ya da iş yerinizde mezar yapım ve bakımı hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu hizmetimiz, Türkiye’de bir ilktir.

Nitelikli Çalışanlar

Muhatap olacağınız tüm çalışanlarımız üniversite mezunu ve işinin uzmanı kişilerdir. Bütün iletişim kanallarını kullanabilen kadromuz sayesinde,değişik tasarım ve detayları e-posta aracılığıyla da kolayca çözümleyebilirsiniz.

Türkiye Genelinde Mezar Yapımı

Kocaeli’ nin neresinde olursanız olun gerek bayii ağımız gerekse diğer mezarcılar kanalıyla ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mezar yaptırmak için artık toz toprak içindeki, şehre uzak üretim yerlerine gitmenize gerek kalmadı. Şehrin içinde, tertemiz bir ofiste ürünleri inceleyip, uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz. Show Roomumuz da ürünlerimizin değişik modelleri sergilenmektedir.