İzmit Mezar Bakımı

Kocaeli Mezar Yapım Onarım. 0262 606 0767

Kocaeli Mezar Yapım Onarım. 0262 606 0767 Kocaeli’nin  bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli teknik personelimizle yılların verdiği tecrübe ile özenle yapılmaktadır.

Her türlü granit, mermer, mozaik türü veya sizin beğeneceğiniz ve bizim önerebileceğiniz özelliklerde kombinasyonları içeren mezar modelleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda yanınızdayız.

Kocaeli Mezar Yapım Onarım. 0262 606 0767

Kocaeli mezar hizmetleri  olarak yakınlarının mezarlarıyla ilgilenemeyen dostlarımızın yükünü hafifletmek için bu görevi üstlendi.
Müşterilerimiz , yakınlarının mezarlarına yapılan bakım hizmetini; web adresine yüklenen aylık fotoğraflara bakarak takip edebiliyor.

Kocaeli de ki azınlık mezarlarının bakımlı, özenli halinden de esinlenerek, mezar bakım hizmetleri yapılır.
Firma, farklı şehir veya ülkede yaşadığı, zamanı olmadığı ya da yaşlı olduğu için sevdiklerinin mezarlarına gereken ilgiyi gösteremediklerini düşünenlere hizmet ediyor.

Türkiye dışında yaşayıp, mezarına bakamayan vatandaşlarında bu hizmetten yararlanacağını belirten, bakımı yapılan mezarların dijital fotoğraflarının her ay internet sitesinde yer alacağını ifade ederek,

Mezar üstü çiçeklendirmeyi, peyzaj mühendislerinin ve müşterilerin talepleri doğrultusunda uzun ömürlü bitki ve çiçeklerle gerçekleştirdiklerini , mermerlerin beyazlatılmasında da özel solüsyon dan yararlandırılması.

İlgili Makaleler