Hakkımızda

kocaeli inşaat şirketleri

BİZ KİMİZ  

KOCAELİ MEZAR BAKIM HİZMETLERİ. kuruluşudur. 1999 yılından itibaren  Almanya’da edindiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonelliğimizden  yola çıkarak  getirdiğimiz hizmeti  daha temiz bir Türkiye için sizlere sunuyoruz.KOCAELİ MEZAR BAKIM HİZMETLERİ olarak sunduğumuz mezar temizleme yöntemi ile sektöre yepyeni bir hizmet anlayışı getirdik. BugünKOCAELİ MEZAR BAKIM HİZMETLERİ  olarak ayrıcalığımız Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel Mobil Bakım ve Temizleme aracı ile hizmet sunan bir şirket durumunda olmamızdır.

 

KOCAELİ  Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından onaylı Mezar Bakım ve Temizleme hizmetlerinde Türkiye’de denenmemiş yıkama tekniği ile çalışarak sektördeki öncülüğümüzü korumaktayız.

VİZYONUMUZ
Kirli bir görüntüye sahip olan mezarlıklarda tecrübelerimizi profesyonelliğimiz ile birleştirerek tabiatın özgün dokusuna zarar vermeden daha temiz ve huzur dolu ortam oluşturmak.  Zamanın bize sunduklarına ayak uydurup daha da gelişerek ve büyüyerek kendi sektöründe KOCAELİ MEZAR BAKIMI olarak Türkiye’nin 1 numaralı şirketi olmak.

MİSYONUMUZ
Türkiye’ye getirdiği  yıkama uygulaması ile sektöründe ilk ve tek olan şirketimizin temel amacı daha ak, temiz ve yeşil mezarlıklar oluşturmak. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızdan dolayı profesyonel ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dinledikten sonra uygulamaya geçer. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelen temel değerlerimizdendir. Daima çağdaş yaklaşımımız ile kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı ve hizmette sınır tanımadan çalışmak en önemli prensibimizdir. Kurumumuzun itibarını korumak adına etik bir anlayış ile bilgili, öncü ve yapıcı değerlerimiz ile yolumuza devam etmekteyiz. Doğaya karşı duyarlı ve saygılı olmamız gelecek odaklı ve ezber bozan bir marka olmamızın ilk adımlarındandır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Seçkin ve profesyonel personelimiz ile ekip çalışmasına güvenen, çalışanlarını her zaman daha iyisini çıkarabilmek adına teşvik eden yönetim yaklaşımını ve yenilik anlayışını benimsemek.
  • Sektörümüzdeki öncülüğümüzün ve tek oluşumuzun vermiş olduğu bilinçle taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek.
  • Bilgi, tecrübe ve güvenin zemin oluşturduğu bir temelle ilkeli, dürüst, kaliteli ve müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayan  güvenilir hizmet sunmak.
  • Bilgimizi ve tecrübelerimizi kurumsallaştırarak çağdaş zamanın gereksinimlerine ayak uydurmak.
  • Tüm bunların ötesinde ise büyüyerek ve gelişerek doğaya vereceğimiz ‘’SIFIR ZARAR’’  taahhüdümüzü yerine getirmek şirketimizin en önemli kalite politikasıdır