İzmit Mezar Bakımı

KocaeliTaziye Mesajları

Taziye Mesajları 

Vefat Eden Değerli Merhumun Ailesine Dualarımızı, Acılı Kederli Ailesine Başsağlığı Diliyoruz.

Ölüm geldi aldı Sevenlerimizi, ALLAH’IN takdiri uygun gördü Aldı Ahirete, Dualarımız Sevdiklerimizle Başınız Sağ olsun iyi Dileklerim Sizlerle.

Güzel Günde nasıl Yanınızdaysak Kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, Başınız Sağ olsun.

Sevapları Günahlarından Çok Olsun mekânı cennet olsun başınız Sağ olsun.

İnsan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli Olan Yaşadığı Süre içindeki Görevleri Dualarımız Muhteremle Olsun Başımız Sağ olsun.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara Dualarla Rabbimize Dua Edelim Mekânı cennet eyleyelim, başınız Sağ olsun Acımız Bir Olsun.

Hayatın Acı gerçekleri Gelir bir gün vurur Ummadığımız Bir Anda, Acınızı içten Paylaşıyoruz Ruhuna Dua Ediyoruz Başınız Sağ olsun.

Yalan Hayatta Ne Yaptıysak kendimize Ahiret Sorularını Hazırlayalım Fani yerimizde, ölmüşlerinizin Ruhlarına Dualarımızı, Çektiğiniz Acıyı Paylaşarak yaşıyoruz, Başınız Sağ olsun.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada Kötü gününüzde yanınızda Olduğumuzu Unutmayınız, Başınız Sağ olsun ALLAH Yardımcınız Olsun.

Bir Gün gelir biter Bu canda Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, her zaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyelim Ölümü Hayatımızda Hissedelim başınız Sağ olsun.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, ALLAH korkusunu Kalbimizden Silmeyelim imanı hayat felsefi Olarak Bilelim, öldüğümüzde yerimizi Yaptıklarımızla Görelim Başınız Sağ olsun.

ALLAH’IM Mekânını cennet eylesin Dualarımızı Kabul Etsin, Acınızı Sizinle paylaşıyoruz ALLAH Güç versin Ailesine ve yakınlarına.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın